Odp: Konsultacja w sprawie tematu który był

Jak powinny wyglądać konsultacje, propozycje tematów, powiadomienia o terminach konsultacji

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Odp: Konsultacja w sprawie tematu który był

Postautor: kaminskp » 21 sierpnia 2013, 16:58

Dzień dobry.
Tamat dotyczy ciekawego obiektu i kiedy się go zaczyna to ludzie którzy troszkę przeżyli w Olsztynie doskonale go znają.
Dotyczy on Stadionu Leśnego na Zatorzu.
Kiedy była pierwsza debata na temat stadionu Stomil zadałem Panu Prezydentowi pytanie o ten nasz historyczny obiekt. Uzyskałem odpowiedz że nie jest ten temat odrzucony lecz czeka na swoją kolej. W chwili obecnej temat leśnego "spalił na panewce".
Motywowałem przed ludzmi dlaczego Leśny. Na pewno Stomil i tamten projekt był ciekawy.
Znam projekt stadionu Leśnego jaki Pan Prezydent też zna. Został on stworzony przez Wojewódzki Sejmik Osób Niepełnosprawnych. W projekcietym 96 % kosztów ma pochodzić z Unni Europejskiej. Z tyvh środków miało by powstać Europejskie Centrum Rehabilitacji.
Obiekt byłby rozbudowany i co najważniejsze o czym Prezydent dobrze wie czego tam brakuje zmeliorowany. Za 7 lat stadion ten będzie obchodził swoje stulecie co należało by podkreślić. Ważne są pieniążki jakie by zasiliły nasze miasto. Dało to by wielu ludziom pracę. Nie trzeba by było szukać wspólników. Pomogli byśmy naszemu społeczeństwu któremu brakuje zdrowia.
Proszę o rozwijanie tego tematu.
Jestem za tym aby stał się on głośny.
Trzeba nasze miasto rozwijać i dbać o społeczeństwo w nim mieszkające,
kaminskp

Wróć do O konsultacjach