Programu współpracy Gminy Olsztyn z organizacjami pozarządowymi w 2018 r.

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Re: Programu współpracy Gminy Olsztyn z organizacjami pozarz

Postautor: kaminski.bartosz » 06 września 2017, 13:10

Prezydent Olsztyna zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie miasta do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących uchwalenia Programu współpracy Miasta Olsztyna z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami uprawnionymi ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2018.
Celem Programu Współpracy jest umacnianie demokratycznego ładu społecznego w środowisku lokalnym poprzez budowanie partnerstwa pomiędzy samorządem a organizacjami pozarządowymi.
Współpraca Miasta z organizacjami, mająca charakter finansowy oraz pozafinansowy, odbywa się na zasadach pomocniczości, suwerenności stron, partnerstwa, efektywności, uczciwej konkurencji i jawności.
Konsultacje będą przeprowadzone w terminie od dnia 20 września 2017 r. do dnia 24 listopada 2017 r. na obszarze Miasta Olsztyna.

Propozycje zadań do Programu można składać w formie elektronicznej lub papierowej poprzez załączony formularz zgłoszeniowy na adres  ngo@olsztyn.eu, w Wydziale Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych, ul. Knosały 3 lub w kancelarii Urzędu Miasta Olsztyna do dnia 10 października 2017 r.

Grafik spotkań tematycznych dostępny tutaj: http://www.konsultacje.olsztyn.eu/konsu ... i-w-2018-r
kaminski.bartosz
 
Posty: 215
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 09:18


Wróć do Sprawy społeczne